Shadow Time

Shadow Time

Gra Shadow Time należy do gatunku , która została ulokowana w świecie Anime oraz . Tytuł stworzyło samodzielne polskie studio. Gra jest bezpłatna i dostępna na przeglądarki internetowe. Gra jest także dostosowana do tego, aby cieszyć się nią w wersji mobilnej.

Gra Shadow Time sumuje w sobie dużo wątków z historii znanych Mang & Anime. Celem rozgrywki jest kreacja społeczeństwa, które razem podejmie walkę, aby przeciwstawić się Jeźdźcom Apokalipsy stanowiącym niebezpieczeństwo dla całej istnieniu tej krainy. Zło w postaci potworów, najrozmaitszej maści czarnych charakterów zaczyna się panoszyć po całej krainie. I tu właśnie pojawia się nasz główny , który ma za zadanie zapobiec całej tej tragedii.

Na starcie gry przychodzi nam wybrać jedną z pięciu ras: Boga Śmierci, Pirata, Shinobi, Super Wojownika lub Zabójcę Smoków. Każda z ras posiada specjalne cechy przejawiające się w sile, zręczności, wytrzymałości i inteligencji, a także fach specyficzny dla każdej z kreacji.

W celu pozyskania kolejnych poziomów nie tylko trzeba walczyć z potworami. Powinno się rozejrzeć się za rozmaitego rodzaju zadaniami. I jak na dobry RPG przystało, Shadow Time charakteryzuje się licznymi misjami. Prócz misji powiązanych z głównym wątkiem fabularnym, jest do dyspozycji również szereg zadań pobocznych, które oferują nam przejście questów nie tylko w trybie jednorazowym, ale również jako zadanie dzienne.

Gra jest światem otwartym i zawiera treści z różnych Mang & Anime. W grze nie doszukujmy się idealnego odwzorowania autentycznych motywów, gdyż gra toczy się własnym życiem, aby każdy gracz mógł cieszyć się wspólną zabawą przez wyrównany poziom.

Możesz zostawić odpowiedź, lub śledzić wpis ze swojej strony.

Zostaw komentarz

Powered by WordPress | Designed by: video game | Thanks to Krawikett Etiketten, seo service and internet marketing