Rage War

Interesujesz się podróżami w czasie? Szukasz wojny? Szukasz całkowicie odmiennych wyzwań w grze? Dobrze wiemy, że tak jest! Zapoznaj się z nową strategią, która spełni Twoje oczekiwania – Rage War!

Rage War to oryginalna gra nie tylko ze względu na nowoczesną szatę graficzną czy prowadzenie bitew w czasie rzeczywistym!
Podczas niesamowitej podróży masz szansę odnajdywać antyczne królestwa, odkryć przeszłe królestwa i przepisać historię na nowo.

Twoja misja jest jasno określona: cofnij się w czasie, stwórz ogromną armię, powołaj do życia godne chwały królestwo i zlokalizuj wszystkie zagubione części Maszyny do wędrówek w czasie. Wrogowie bez litości oraz dzikie hordy będą badać Twoje możliwości na każdym kroku, ale to nie wszystkie twoje zmartwienia.

Zmotywowani gracze z całego świata mają dokładnie ten sam motyw działania co Ty – przejęcie kontroli nad przeciwnikiem w każdej chwili gry. Nie martw się – w każdym momencie możesz liczyć na wsparcie sojuszników! Zaproś ich do wspólnej rozgrywki i stwórzcie ogromne cesarstwo, gdzie możecie rywalizować z wrogiem obok siebie.
Doskonal swój styl i chwytaj nagrody wypełniając misje oraz zadania.

Zorganizuj prężnie działającą ekonomię królestwa i odkrywaj cenne zasoby poprzez optymalizację budynków w swojej osadzie.
Badaj oryginalne nauki z rozbudowanego drzewka dostępnych technologii. Pozwoli to na stawianie lepszych budynków, żołnierzy i inne ulepszenia. Przemień rozbudową swój gród z maleńkiej osady w potężne imperium.

Możesz zostawić odpowiedź, lub śledzić wpis ze swojej strony.

Zostaw komentarz

Powered by WordPress | Designed by: video game | Thanks to Krawikett Etiketten, seo service and internet marketing