Legends of Honor

Legends of Honor

W spustoszonym walką państwie, podzielonym między trzy zwaśnione grupy, przeżycie i dostatek są przywilejem mocnych. W grze Legends of Honor fortyfikacje wznoszą się, a walą się w jednej chwili. Nie zwlekaj, gromadź wojska i przygotuj żołnierzy do !

Legends of Honor to gra przez przeglądarkę MMORPG, łącząca dynamiczną akcję ze strategicznym budowaniem królestwa, w której błyskawiczne decyzje mogą przesądzić o niesamowitym sukcesie lub powalającej porażce. Nie wszystkie starcia zwycięża się na mieczem, a strategia konstrukcji zamożnej twierdzy jest jednakowo istotna co wygrywanie niesamowitych bitew PvP. Jako zarządca fortecy masz obowiązek konstruować wspaniałe budynki, werbować żołnierzy i troszczyć się, aby mury wytrzymały napór bezwzględnych wrogów. Czy posiadasz to, czego trzeba, by stać się legendą honoru?

Legends of Honor konsoliduje błyskawiczną walkę taktyczną, przemyślaną rozbudowę i rekrutację armii, w związku z tym gracze muszą planować rozważnie każdy swój kolejny ruch i atakować przeciwników bez zahamowań, bo w przeciwnym wypadku ich fort obróci się w gruzowisko.

Ogromna mapa średniowiecznego świata dostępna w grze umożliwia swobodne przemieszczanie się i dokładne planowanie potyczek. Wojska dostają bonusy do ataku i kary do defensywy w związku od rodzaju terenu. Bohaterowie potrafią urządzać w lasach zasadzki na wrogie odziały, a także dostawać się na wzgórza, by oglądać najbliższą okolicę i rozglądać się w poszukiwaniu wrogich oddziałów.

W tej grze na przeglądarkę nie musisz toczyć wojny samemu. Złóż ślubowanie wierności jednej z trzech arystokratycznych frakcji i zawieraj potężne z osobami z całego globu, by połączonymi siłami zwyciężać w morderczych konfrontacjach PvP, które zobrazują los tych światów.

Możesz zostawić odpowiedź, lub śledzić wpis ze swojej strony.

Zostaw komentarz

Powered by WordPress | Designed by: video game | Thanks to Krawikett Etiketten, seo service and internet marketing