GOALUNITED

Goalunited

Jeśli zawsze marzyłeś o tym, aby dać świadectwo swoich nieodkrytych zdolności menadżerskich, to niewątpliwie musisz rozpocząć swoją przygodę z Goalunited.

W grze zostaniesz poddany próbie działania w sytuacjach stresowych i zdolności podejmowania szybkich, ale roztropnych decyzji.  Powierzone nam obowiązki absolutnie nie będą zamykały się tylko w sprawach związanych z prowadzeniem drużyny.  Zadbamy więc o stan i przygotowanie klubowego stadionu, jak również spędzimy dziesiątki godzin śledząc piłkarski rynek transferowy.

Tylko oddana i regularna praca na rzecz drużyny pozwoli ci osiągnąć najwyższe miejsca w rankingach i umożliwi grę o największe stawki. Oczywiście wszystkich wymienionych przeze mnie czynności nie dokonamy bez odpowiedniego zaplecza finansowego. Musimy więc zatroszczyć się o dochody klubu, chociażby poprzez korzystanie z wszelkich form sponsoringu.

Jeśli zawsze byłeś fanem piłki nożnej i odnajdujesz się w rywalizacji, to znalazłeś grę, która będzie w stanie zrealizować twoje potrzeby.

Możesz zostawić odpowiedź, lub śledzić wpis ze swojej strony.

Zostaw komentarz

Powered by WordPress | Designed by: video game | Thanks to Krawikett Etiketten, seo service and internet marketing