Garbage Garage

Jeśli do tej pory nie miałeś możliwości sprawdzić się jako kierownik autoszrota, to stajesz w tej chwili przed wyjątkową szansą, by tego zaznać!
Wkrocz do świata Garbage Garage i stań przed zadaniem rozbudowania pierwotnie słabo działającego złomowiska, by w krótkim czasie stać się znaczącym potentatem w tej branży. Twoim elementarnym celem będzie przejmowanie pojazdów skierowanych do zezłomowania i rozbieranie ich na części pierwsze. Części zdobyte z rozbiórki to wspaniała możliwość zarobienia gotówki na giełdzie, poprzez dalszy obrót nimi. Giełda działa na bazie realnej giełdy, bardzo często losując rzeczywiste wartości poszczególnych podzespołów. Także bezcenna będzie twoja pewność w podejmowaniu decyzji.
W Garbage Garage zarabiamy, by móc rozbudowywać infrastrukturę swojego szrota i przygotować się na odbieranie coraz to bardziej zaawansowanych technologicznie pojazdów. Pomimo to jak na Garbage Garage przystało, z zdobytych części będziemy mogli także montować oryginalne pojazdy, z których sprzedaży dochód jest o wiele wyższy. Gra zbada twoje umiejętności sprawnego zarządzania złomowiskiem i niejednokrotnie postawi cię przed groźbą utracenia płynności finansowej twojego złomowiska. Pamiętaj, że jedynie od ciebie zależy czy twój autoszrot rozbuduje się do rozmiarów wielkiego przedsiębiorstwa, czy na zawsze pozostanie podrzędnym złomowiskiem. Daj się namówić miłym braciom Ludolf , najbardziej rozpoznawalnym złomiarzom w Europie.

Możesz zostawić odpowiedź, lub śledzić wpis ze swojej strony.

Zostaw komentarz

Powered by WordPress | Designed by: video game | Thanks to Krawikett Etiketten, seo service and internet marketing