Forge of Empires

Weź w własne panowanie życie początkowo małej i jej osiedleńców, oraz analizuj jej wzrost przez dzieje do rangi wzniosłej i prężnie działającej metropolii, po drodze nie stroniąc od pojedynków, by zdominować całą krainę!

Grę w Forge of Empires możemy zacząć całkowicie za darmo, przechodząc tylko przez błyskawiczną rejestrację i akceptując regulamin rozgrywki. Pierwotnie twoim priorytetem musi być zapewnienie wiosce pewnego dojścia do surowców, oraz poszerzenie jej potencjału bojowego.W celu wypracowania przewagi nad oponentem, musisz również pomyśleć o zainwestowaniu w rozwój technologii oraz wdrożenie następnych wynalazków.
Twoim zadaniem będzie nie tylko walka z oponentami, ale także zdolność przeciwstawiania się skutkom zmian jakie miały miejsce na przestrzeni dziejów.Nie zapomnij o podpisywaniu wysoce znaczących sojuszów, jakie nie tylko zaoferują ci przewagę nad wrogiem, ale także umocnią twoją pozycję w regionie.Nie czekając więc ani sekundy, wkrocz do bajkowego świata, gdzie będziesz mógł zabłysnąć prowadząc do historii swoją krainę.

Możesz zostawić odpowiedź, lub śledzić wpis ze swojej strony.

Zostaw komentarz

Powered by WordPress | Designed by: video game | Thanks to Krawikett Etiketten, seo service and internet marketing