Anno Online

Darmowa Online została osadzona w przeglądarce internetowej, której największy akcent jest położony na ekonomię. Równie ważnym aspektem rozgrywki jest także przemyślana strategia, z pomocą której będziemy podbijać nowe ziemie pod rozwój naszego królestwa. Oprawa graficzna stylizowana jest na scenerii pochodzących ze średniowiecza. Gra jest kontynuacją lubianej serii z komputerów stacjonarnych zwanych „blaszakami”.

Akcję gry rozpoczynamy na początkowej wyspie, która jest kluczowym elementem zmagań. To właśnie na niej będziemy tworzyć swoje imperium. Mamy obowiązek pamiętać o naszych obywatelach i musisz dbać o ich potrzeby. Jako władca będziesz w stanie zadowolić obywateli stawiając nowe budowle, nadzorując produkcję i zużycie materiałów. Twoi obywatele, aby mogli się rozwijać będą stale domagali się nowych usprawnień. Czeka cię sporo pracy, aby rozwinąć własną wyspę i dbać o to, aby obywatele byli szczęśliwi ze swojego żywota dzięki czemu będą się odwdzięczać ciężką pracą i wysoką produktywnością.

Wraz z postępami w grze dojdziesz do wniosku, iż aby zaspokoić kolejne wymogi poddanych koniecznym etapem będzie osiedlenie następnych wysp. Aby osiągnąć ten cel będziesz potrzebował dobrze rozwiniętych badań. Twoje królestwo stanie się potęgą, jeśli wszystkie wysepki rozsądnie scalisz szlakami handlowymi.

Rzeczą, która dotychczas nie występowała w serii Anno jest to, że gracze będą mieli możliwość tworzenia własnych społeczności i działać w kooperacji w celu osiągnięcia wzniosłych celów i wypełniania szerokiej gamy misji.
Anno Online to nie byle gratka dla osób, które chcą radośnie spędzić czas i chcą zdobyć uznanie wśród innych użytkowników.

Podejmiesz wyzwanie? Na co czekasz? Sprawdź się!

Możesz zostawić odpowiedź, lub śledzić wpis ze swojej strony.

Zostaw komentarz

Powered by WordPress | Designed by: video game | Thanks to Krawikett Etiketten, seo service and internet marketing